Domki całoroczne w Łączkach, The Willows

W każdym domku znajduje się :

łazienka oraz toaleta

6 wygodnych łóżek

kominek

klimatyzacja

aneks kuchenny

telewizor

internet

Parking

Łączki – niewielka wieś rolnicza nad Sanem pod Leskiem (3 km) przy szosie do Cisnej i Polańczyka. Ziemie te były zasiedlone już w czasach prehistorycznych oraz w okresie wpływów rzymskich. Potwierdzają to znaleziska archeologiczne datowane od IV w. p.n.e. do IV w. n.e., a także późniejsze średniowieczne.

Na terenie ośrodka znajduje się 6 piętrowych, całorocznych domów.

Wszystkie domki zapewniają wysoki komfort użytkowania. Ich powierzchnia mieszkalna to ok. 60mkw. Domki dla Państwa wygody są wyposażone w kominki oraz klimatyzację. Do dyspozycji gości jest przestronny parking, plac zabaw dla dzieci, mini plac dla maluszków oraz palenisko na kiełbaski z wiatą grillową.

Rzeka San znajduje się w odległości 100 m. od ośrodka, a pobliski las zaledwie 50 m. Na terenie ośrodka do użytku w dodatkowym pomieszczeniu :siłownia, sauna, stół bilardowy, tarcza do rzutek, piłkarzyki.

The Willows to również świetna baza wypadowa do zwiedzania pobliskich miast: Sanok, Lesko, Zagórz, aby podziwiać architekturę tych miast, brać udział w okolicznościowych imprezach , czy zwiedzić miedzy tymi miastami ruiny zamku Sobień,…

Dużą atrakcją naszych okolic jest Zapora Solina wraz z kolejką gondolową (20min.)

Warto spróbować swoich sił na wycieczce drezynami rowerowymi (10min) Natomiast Bieszczadzka Kolejka Leśna- (najwyżej położona linia wąskotorowa w Polsce) górskimi dolinami zawiezie nas w malownicze głębokie Bieszczady(1godz)

Zimą można skorzystać m.in w Sanoku i Lesku z basenów krytych, oraz wyciągu narciarskiego w Wańkowej największego na Podkarpaciu (15min).

Natura w zasięgu ręki-rzeka, lasy, pola, stawy ok 1km (też dla wędkarzy}

Tu można wypocząć w ciszy, lub też aktywnie spędzić czas zwiedzając albo poczuć góry pod stopami.

To wszystko sprawi że stracicie serce dla Bieszczadów…

od 300 zł / doba

Domki The Willows w Bieszczadach